РАБОТНО ВРЕМЕ – понеделник – петък: 9:00 ч. – 17:30 ч.
Адрес: 6280 гр. Гълъбово; бул. Република № 48
факс: 0418/64194
0418/68901 централа
0418/68907 деловодство
0418/63070 Дирекция АПО и Финанси
0418/62172 ЕСГРАОН
Структурни звена и длъжности | Лице за контакти | |
РЪКОВОДСТВО | ||
Кмет на Община | Николай Тонев Колев[email protected] | 68 901 |
Секретар на община | Пенчо Стойчев Стоянов[email protected] | 68 901 |
Заместник кмет | Добромир Александров Милков | |
Заместник кмет | Пламен Ганчев Бараков | |
Заместник кмет | Гюлджан Мюмюнали Дурмуш – Шакир | |
ДЛЪЖНОСТИ ПОДЧИНЕНИ НА КМЕТА:Главен архитект | Иван Динев Кирчев | |
ОТДЕЛ “ ВЪТРЕШЕН ОДИТ“ | ||
Вътрешен одитор | ………………. | |
Старши вътрешен одитор | Деница Иванова Костадинова | |
ДИРЕКЦИЯ „АДМИНИСТРАТИВНО – ПРАВНО ОБСЛУЖВАНЕ И ФИНАНСОВО-СТОПАНСКИ ДЕЙНОСТИ“ | ||
Директор на дирекция | Нела Жекова Петрова | |
Главен счетоводител | Светослав Стефанов Савов | |
Заместник главен счетоводител | Ина Петкова Динева | |
Главен експерт „Бюджет и дълг“ | Петя Георгиева Петкова | |
Старши Счетоводител | Тони Ивова Вушева | |
гл. специалист „Счетоводител“ | Диана Георгиева КолеваИвета Кръстева Далакманова | |
ст. специалист „ЕСГРАО“ | ||
ДИРЕКЦИЯ„ТЕРИТОРИАЛНО СЕЛИЩНО УСТРОЙСТВО И ИКОНОМИЧЕСКО РАЗВИТИЕ И УПРАВЛЕНИЕ“ | ||
Директор дирекция | Севдалин Дончев Сидеров | |
Главен експерт „Кадастър,регулация и инвестиране“ | Диана Кирилова Баракова | |
Главен специалист „Кадастър“ | Красимира Стоянова Тенева | |
Главен експерт „Незаконно строителство“ | Станимира Грозева Желева | |
Главен експерт „Планиране и евроинтеграция“ | Веселин Желев Петров | |
Главен експерт „Образование, здравеопазване и младежки дейности“ | Татяна Тодорова Желева | |
Главен експерт „Стопански дейности и социално развитие“ | Маргрета Господинова Манева | |
Старши експерт „Екология и Екологичен контрол“ | Светла Иванова Йовчева | |
Старши експерт „Екология“ | Светла Костадинова Петрова – Русева | |
Старши експерт „Управление на общинската собственост“ | Кристина Георгиева Колева | |
Главен експерт „Човешки ресурси“ | Павлина Петрова Драгиева | |
Старши експерт „Местни данъци и такси“ | ||
Главен експерт „Административни дейности и канцелария на кмета“ | Таня Васкова Николаева | |
Старши специалист „Секретар МКБППМН“ | Антоанета Златева Узунова | |
ОБЩИНСКА АДМИНИСТРАЦИЯ-МЕСТНА ДЕЙНОСТ | ||
Юрисконсулт | Евгения Иванова Вълчева | |
Гл.експерт „Приходи“ | Маринела Иванова Михалева | |
Старши експерт „Финансов контрол“ | Яница Живкова Гочева | |
Младши експерт „Общестевени поръчки“ | ||
Старши експерт „Охрана и сигурност“ | Стефан Атанасов Радев | |
Старши експерт „ОМП и Управление при кризи“ | Даниела Василева Митева | |
Младши експерт „Наеми, наемни отношения общинска собственост“ | ||
Главен специалист „Инвеститорски контрол“ | ||
Главен специалист „Административни дейности“ | Ирина Димитрова Георгиева | |
Страши специалист „Гражданско състояние“ | Станислава Георгиева Таскова | |
Страши специалист „Информационно обслужване“ | ||
Старши специалист „Човешки ресурси“ | ||
Старши специалист „Публично изпълнение“ | ||
Специалист „Кадастър“ | Мариета Петева Пенева | |
Изпълнител „Домакин“ | ||
Изпълнител „Шофьор“ | Боян Петров Бонев | |
Изпълнител „Касиер“ | Катя Михова Вълчева | |
Главен експерт „АО“ кв.II-ри | Веселин Янчев Димитров | |
Специалист „Социални дейности“ | ||
Сътрудник, социални дейности | Пламена Атанасова Мърхова | |
Специалист „АО в инф.център“ | Стела Тенчева Стайкова | |
Изпълнител „Деловодител“ | Милена Гочева Илиева | |
Старши специалист „АО“ с. Мъдрец | ||
Старши специалист „АО“ с. Главан | ||
Старши специалист „АО“ с.Помощник | ||
Старши специалист „АО“ с.Искрица | Златка Динева Танчева | |
Специалист „АО“ с.Мусачево | Николинка Станкова Господинова | |
Старши специалист с.Обручище | Надежда Константинова Димитрова | |
Технически сътрудник с.Обручище | ||
Технически сътрудник „Ромска общност“ | Симеон Стефанов Димитров | |
Други дейности по образование | ||
Счетоводител | Ирина Желязкова | |
Счетоводител | Валентина Георгиева |